Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Konkurs fotograficzny #nowydwormax: czekamy na zdjęcia!

Biegasz, tańczysz, a może jesteś wolontariuszem w schronisku lub robisz świetne pejzaże miasta? Pokaż innym to, co dla Ciebie ważne i wygraj nagrody.

Trwa konkurs fotograficzny #nowydwormax. Do końca lipca czekamy na zdjęcia ilustrujące aktywność sportową, artystyczną, hobbystyczną bądź społeczną Twoją, Twoją i grupy, z którą działasz lub innych osób. Do konkursu zapraszamy również twórców fotograficznych portretów miasta. Można wygrać atrakcyjne nagrody – bony zakupowe do Empiku, upominki od partnera konkursu, firmy AB FOTO: fotoksiążki i gadżety oraz publikację w nowodworskich wydawnictwach.

Regulamin konkursu dostępny jest na www.nowydwormaz.pl w Strefie Mieszkańca. Zdjęcia będzie oceniać jury powołane przez miasto oraz publiczność w głosowaniu internetowym. To już druga tura konkursu. Całe przedsięwzięcie zakończy się w październiku.

Wierzymy, że największym bogactwem miasta są jego mieszkańcy. Zależy nam, aby promować godne naśladowania postawy i zarażać nimi innych. Wielu nowodworzan prowadzi życie pełne pasji i aktywności. Warto by więcej osób się o tym dowiedziało.

  • Konkurs fotograficzny #nowydwormax: czekamy na zdjęcia!

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter