Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Gmina Fair Play

Inwestorze! Zagraj z nami o swój sukces. Przekonaj się i Ty, że warto z nami współpracować. Nasze oferty inwestycyjne czekają na Ciebie.

Europejska Gmina ...

Możemy pochwalić się wieloma sukcesami w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych. Doceniła to redakcja Dziennika Gazety Prawnej.

Sportowa Gmina

Nasza baza sportowa jest godna podziwu. Tak uważa m. in. Polski Klub Infrastruktury Sportowej.

Najbogatsza gmina

Według Pisma Samorządu Terytorialnego Wspólnota jesteśmy jedną z najbogatszych gmin w Polsce i rozwijamy się w zawrotnym tempie.

Grunt na medal

W 2010 r. teren inwestycyjny usytuowany przy ul. Przemysłowej otrzymał tytuł finalisty IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal 2010”.

Srebrny medal PKIS

Polski Klub Infrastruktury Sportowej docenił starania Nowego Dworu Mazowieckiego na rzecz budowy „Białego Orlika”.

Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim został nominowany do plebiscytu Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu organizowanego przez Warszawską Grupę Doradców PR w ramach Akademii Urzędnika Samorządowego. 

Wyróżniona strona internetowa

W konkursie "Polski Internet" strona Miasta www.nowydwormaz.pl zdobyła nominację od Kapituły i wyróżnienie od Internautów.

Nominacja do Teraz Polska

W 2012 r. Miasto zostało nominowane do Godła Teraz Polska dla gmin.

 

Lider Edukacji

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki zostało uhonorowane certyfikatem i znakiem jakości „Samorządowy Lider Edukacji” w II edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin i Powiatów Rzeczypospolitej Polskiej.

Gmina na 5!

Miło nam poinformować, że nasze Miasto znalazło się w rankingu Mazowieckich Gmin na Piątkę opracowanym przez studentów Szkoły Głównej Handlowej. 

Wydarzenie Historyczne Roku 2012

Szlak Baśki Murmańskiej w Twierdzy Modlin doceniony w ogólnopolskim plebiscycie.

Certyfikat Województwa Mazowieckiego dla Baśki Murmańskiej

Szlak Baśki Murmańskiej - wspólne przedsięwzięcie Miasta i Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek pośród najlepszych produktów turystycznych na Mazowszu.

Mazowiecka Gmina Roku

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki otrzymało tytuł Mazowiecka Gmina Roku w kategorii gmin miejskich. 

Najlepsze hasło reklamowe

Decyzją niezależnego jury targów Poloniada hasło: Szczęśliwego Nowego Dworu! zajęło pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Eco-Miasto

W II edycji konkursu, w 2014 r. ECO-MIASTO Nowy Dwór Maz. otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „efektywność energetyczna budynków”.

Miasto Przyjazne Środowisku i Mieszkańcom

Doceniono termomodernizację budynków użyteczności publicznej, kolektory słoneczne, pompę ciepła w NOSiR i ogrzewanie na pellet w szkole w Modlinie Starym.

 

Samorządy u progu nowych wyzwań

W 2016 r. Nowy Dwór Mazowiecki znalazł się na pierwszym miejscu wśród gmin miejskich i miejsko-wiejskich pod względem wykorzystywania funduszy europejskich w rankigu "Rzeczpospolitej": Samorządy u progu nowych wyzwań.

8. gmina miejska w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego

Nasze miasto jest 8. gminą miejską w kraju w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego przygotowywanym przez prof. dr hab. Eugeniusza Sobczaka z Politechniki Warszawskiej.

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter