Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Program Aktywności Zawodowej (50% bilet)

Dofinansowanie w wysokości 50% do ceny biletu miesięcznego lub kwartalnego Kolei Mazowieckich na trasie Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin) – Warszawa-Choszczówka w ramach realizacji Programu Aktywności Zawodowej mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego.

Program adresowany jest do mieszkańców miasta Nowy Dwór Mazowiecki i ich rodzin, które są w stanie wykazać, iż płacą podatek dochodowy od osób fizycznych według właściwości Urzędu Skarbowego w Nowym Dworze Mazowieckim i oświadczą, iż ich dochód do opodatkowania na osobę w rodzinie nie przekracza wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę określonego Rozporządzeniem Rady Ministrów.
Program jest adresowany zarówno do osób w wieku produkcyjnym aktywnych zawodowo jak i poszukujących pracy, a także uczniów i studentów.
Osoba zamieszkała na terenie miasta Nowego Dworu Mazowieckiego otrzyma, po okazaniu kopii pierwszej strony zeznania podatkowego za ostatni rok podatkowy z adresem zamieszkania na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego wraz z potwierdzeniem złożenia go do Urzędu Skarbowego w Nowym Dworze Mazowieckim, otrzyma dofinansowanie do zakupu biletu okresowego miesięcznego lub kwartalnego na przejazdy kolejowe do przystanku Warszawa Choszczówka i z powrotem w wysokości 50 % wartości biletu okresowego. W przypadku przysługiwania ulg dofinansowuje się 50 % ceny zakupu biletu okresowego z uwzględnieniem ulg.
Dofinansowanie, będzie wypłacone uprawnionemu mieszkańcowi na wskazany rachunek bankowy po upływie 7 dni od ostatniego dnia ważności biletu okresowego.
Mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego ubiegający się o dofinansowanie w ramach Programu Aktywizacji Zawodowej mają możliwość złożenia Wniosku o dofinansowanie w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim na parterze w każdy wtorek i środę w godzinach – od 16.00 do 19.00, począwszy od dnia 2 października 2018 r.

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter