Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Informacje o wsparciu dla biznesu

Stronicowanie

  • Dzikie zwierzęta w mieście - działamy dalej!

    Dzikie zwierzęta w mieście - działamy dalej!

    2026.03.19
     
    Informujemy, że kontynuowane są działania mające na celu ograniczenie obecności dzikich zwierząt na terenach miejskich.
    W ostatnich dniach:
    • ustawiono kolejny odstraszacz elektroniczny (ul. Dębowa),
    • ponownie rozwieszono odstraszacze zapachowe we wszystkich wyznaczonych lokalizacjach.
    Działania te mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz ograniczenie szkód wyrządzanych przez dzikie zwierzęta.
     
  • Budowa ul. Małej – kolejna inwestycja drogowa w mieście

    Budowa ul. Małej – kolejna inwestycja drogowa w mieście

    2026.03.19

    Miasto Nowy Dwór Mazowiecki realizuje kolejne zadanie infrastrukturalne, mające na celu poprawę jakości układu drogowego oraz bezpieczeństwa mieszkańców. Przedmiotem zadania jest wykonanie inwestycji pn. Równomierny rozwój województwa mazowieckiego poprzez inwestycje w infrastrukturę drogową miasta Nowy Dwór Mazowiecki – Budowa ulicy Małej w Nowym Dworze Mazowieckim dofinansowanego z budżetu Województwa Mazowieckiego. 

  • Grupa chłopców stojących na parkiecie i podium, trzech z medalami, pucharami i dyplomami, obok kobieta.

    Gladiatorzy walczyli w Twierdzy

    2026.03.18

    W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 odbył się wielobój sprawnościowo-zwinnościowy chłopców „Gladiator 2026”. Tym razem w sportowej rywalizacji wystartowali chłopcy z klas IV, VI. Konkurencje zostały tak dobrane, aby każdy startujący mógł się wykazać szybkością, orientacją i siłą

  • Graficzna informacja treści, starsza kobieta w okularach, w żakiecie i w bercie z orzełkiem, z boku logotypy.

    X Wielkanocna Paczka dla Bohatera

    2026.03.18

    20 marca 2026 r. zapraszamy serdecznie do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Nałęcza 12 na finał ogólnopolskiej akcji X Wielkanocna Paczka dla Bohatera pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Nowy Dwór Mazowiecki Sebastiana Sosińskiego. Już od godzin porannych będziemy gościli delegacje szkół, przedszkoli, firm i instytucji

  • Kolejne sukcesy zawodniczek w taekwondo

    Kolejne sukcesy zawodniczek w taekwondo

    2026.03.16

    Miło nam poinformować, że wczoraj (15.03.2026 r.) zawodniczka Nowodworskiego klubu Taekwondo Olimpijskiego oraz mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego kolejny raz sięgnęła po medal Pucharu świata w Holandii. W turnieju wzięło udział ponad 1500 zawodników z całego świata. Klub reprezentowały dwie zawodniczki.

    Nelly Narowska zaliczyła swój pierwszy start w kategorii junior. W pierwszej walce trafiła na bardzo doświadczoną zawodniczkę z Wielkiej Brytanii 🇬🇧.Tym razem musiała uznać wyższość rywalki, ale był to ważny start i cenne doświadczenie na początku rywalizacji w nowej kategorii wiekowej.

    Alicja Czachowicz rozpoczęła turniej od zwycięstwa nad zawodniczką z Hiszpanii. W walce o medal spotkała się z reprezentantką Niemiec był to rewanż za pojedynek z Austrii, gdzie Alicja przegrała walkę o podium. Tym razem to nasza zawodniczka okazała się lepsza i zapewniła sobie miejsce na podium. W półfinale Alicja zmierzyła się z reprezentantką Wielkiej Brytanii. Po bardzo wyrównanej walce przegrała minimalnie 6:7.
    Ostatecznie Alicja wraca do domu z kolejnym brązowym medalem Pucharu Świata.

    ATT-Akademia Top Team

  • Technikum w ZS nr 2 najlepsze w powiecie

    Technikum w ZS nr 2 najlepsze w powiecie

    2026.03.16
     
    Z dumą informujemy, że Technikum w Zespół Szkół nr 2 Nowy Dwór Mazowiecki zajęło I miejsce w powiecie nowodworskim w Mazowieckim Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy” 2026.
    To ogromne wyróżnienie jest dowodem na wysoki poziom nauczania, zaangażowanie nauczycieli oraz ciężką pracę i ambicję uczniów. Gratulujemy całej społeczności szkolnej – dyrekcji, nauczycielom, uczniom oraz rodzicom! 
    Jesteśmy dumni, że mamy taką szkołę w naszym mieście!
  • Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

    Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

    2026.03.16

    W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowy Dwór Mazowieckim odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

    W wydarzeniu wzięły udział dzieci i młodzież związana z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu nowodworskiego. Uczestnicy sprawdzali swoją wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa oraz działalności straży pożarnej.

    Laureaci turnieju:

    I grupa – klasy I–IV

    1. Natan Lutomski
    2. Robert Hasulak

    II grupa – klasy V–VIII

    1. Irmina Tomalik
    2. Oliwia Ciszewska
    3. Leon Paluszewski

    III grupa – szkoły ponadpodstawowe

    1. Łukasz Kaczmarczyk
    2. Jakub Paczkowski
    3. Oliwia Tarwacka

    Zwycięzcy eliminacji powiatowych będą reprezentować powiat nowodworski w eliminacjach wojewódzkich. Trzymamy kciuki za ich dalsze sukcesy!

    Turniej ma na celu popularyzowanie wiedzy o ochronie przeciwpożarowej oraz kształtowanie postaw odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych.

    Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy, zaangażowania i pasji! 

    #NowyDwórMazowiecki #OTWP #StrażPożarna #MłodziStrażacy

  • Mężczyzna mówiący do grupy osób, za nim wyświetlony slajd na ścianie, obok roll-up.

    Żołnierze Wyklęci – rycerze czy rozbójnicy?

    2026.03.13

    1 marca w Sali Iskra na terenie Twierdzy Modlin odbyło się otwarte konwersatorium historyczne pt. „Żołnierze Wyklęci – rycerze czy rozbójnicy?”. Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” i zgromadziło osoby zainteresowane historią najnowszą oraz problematyką powojennego podziemia niepodległościowego

  • Wiosenne porządki miejskich placów zabaw

    Wiosenne porządki miejskich placów zabaw

    2026.03.13
    W zeszłym tygodniu Miejski Serwis Komunalny rozpoczął prace porządkowe na placach zabaw. W pierwszej kolejności zostały oczyszczone z zalegających liści i śmieci. Od wtorku (10.03.) trwa ich mycie. W zależności od wielkości, MSK jest w stanie umyć jeden, dwa place dziennie, więc spokojnie, każdy się doczeka. Oprócz mycia usuwane są też efekty radosnej twórczości młodzieży. Mamy nadzieję, że nie pojawi się ona ponownie zbyt szybko. Prace porządkowe trwają też w innych obszarach, ale o tym będziemy jeszcze pisać.
  • Graficzna informacja treści, w tarcze wpisane trzy grafiki ludzi.

    I Forum Obrony Ludności w Twierdzy Modlin

    2026.03.13

    Już 21 marca 2026 roku w historycznych wnętrzach Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin (ul. Ledóchowskiego 160) odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie, poświęcone bezpieczeństwu i budowaniu odporności społecznej – I Forum Obrony Ludności

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
e-mail: sekretariat@nowydwormaz.pl

Adres do e-doręczeń: AE:PL-37560-12962-ETDDE-16

Urząd Miejski otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00.

  • Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów codziennie do godz. 15:00.
  • Wydział Organizacji Urzędu - Sekretariat oraz Wydział Spraw Obywatelskich pracują w czwartki do godz. 20.00.
  • Wtorek jest dniem wewnętrznym w Wydziale Spraw Obywatelskich – interesanci nie są wtedy obsługiwani.
[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie