Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Mazovian Startup

Mazovian Startup to program akceleracyjny skierowany do innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z Mazowsza. Założeniem projektu jest kompleksowe wsparcie i przyśpieszenie rozwoju startupów.

IV edycja programu, którego organizatorem jest Województwo Mazowieckie, a realizatorem Youth Business Poland obejmie wsparciem aż 60 startupów, w dwóch rundach akceleracji w roku 2023 i 2024. Zadanie publiczne pn. Mazovian Startup IV edycja dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Program oferuje wsparcie startupom pozytywnego wpływu, czyli takim, które łączą w sobie misję społeczną z innowacyjną technologią. W kolejnej rundzie IV edycji programu chcemy skupić się na rozwiązaniach w branżach: IT/ICT, AI, foodtech, fintech, zdrowia, edukacji, przemysłu, rolno - spożywczych.

Przykładowe rozwiązania mogą dotyczyć: zielonych technologii, zrównoważonej produkcji i uprawy, ekologicznej żywności, odpowiedzialnej produkcji, redukcji śladu węglowego.

Więcej na temat Mazovian Startup.

  • autor: Natalia Eliasz

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie