Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Połączenie z tłumaczem języka migowego online

Połączenie z tłumaczem języka migowego online

Jeżeli chcą Państwo bezpośrednio skorzystać z pomocy tłumacza języka migowego podczas załatwiania sprawy w urzędzie informujemy, że istnieje taka możliwość po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Pomoc dotyczy wyłącznie spraw załatwianych w Urzędzie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim.

Umówić można się pod adresem tlumaczpjm@nowydwormaz.pl lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Zakroczymska 30 w Punkcie Obsługi Interesanta (pok. 101, I piętro) w dniach: od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-15:00.

Osoba głucha lub niedosłysząca może również skorzystać z usługi w swoim domu, w przypadku posiadania komputera/laptopa/ tabletu/telefonu - z kamerą i podłączeniem do Internetu.

Kliknięcie na powyższy obrazek, automatycznie zestawia wideopołączenie z tłumaczem języka migowego w biurze Migam.pl. Tłumacz może pośredniczyć w załatwieniu urzędowej sprawy telefonicznie.

Oba rozwiązania są dla klienta urzędu bezpłatne.

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie