Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Koncert Sławka Uniatowskiego „Love story”

Z okazji Dnia Matki Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Sławka Uniatowskiego pt. „Love story”

25.05.2024 r,, godz. 16:00 i 18:00.

Kasyno Oficerskie w Modlinie Twierdzy, Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. Ledóchowskiego 160, Nowy Dwór Mazowiecki.

Bilety w cenie 120 zł do nabycia w kasie NOK (ul. I. Paderewskiego 1a), przez biletyna.pl i w Biletomacie w Kasynie Oficerskim (płatność wyłącznie kartą). Bilety ze zniżką na Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty.

Love Story, czyli najpiękniejsze piosenki o miłości w wykonaniu Sławka Uniatowskiego! Wspaniała okazja do posłuchania piosenek, które dla milionów ludzi są przypomnieniem wielu wspomnień i emocji. Nowe aranżacje kultowych utworów romantyczna atmosfera, no i pełen uroku Sławek. Po prostu musicie tam być.

Wokalista wykona utwory z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy oraz Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie autorskich hitów Sławka, a także muzycznych niespodzianek, które z pewnością ucieszą publiczność.

Podczas muzycznej podróży pokażemy miłość, która jest piękna we wszystkich barwach.

Czego możemy się spodziewać? Na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Something Stupid” Franka Sinatry, „Ktoś między nami” Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa.

Nowe aranżacje kultowych utworów i romantyczna atmosfera sprawią, że koncert Love Story na długo pozostanie w Waszej pamięci.

  • autor: Paulina Łucarz
wyświetl galerię w Cooliris
  • Mężczyzna z krótkimi włosami czesanymi do góry z przystrzyżona na krótko brodą i wąsami w ciemny golfie i marynarce ma...

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie