Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Komunikat dla cudzoziemców załatwiających sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich

  Komunikat dla cudzoziemców załatwiających sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich

  2020.11.12

  W związku z ograniczeniem w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego bezpośrednia obsługa cudzoziemców w Wydziale Spraw Obywatelskich ( uzyskanie numeru PESEL lub dokonanie czynności meldunkowych), będzie możliwa wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod nr tel.22 51 22 261. 

 • Dymiące kominy na tle zachodzącego słońca

  Rusza inwentaryzacja źródeł ciepła!

  2020.11.05

  W najbliższych dniach na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego rozpocznie się inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła. Miasto realizuje to zadanie dzięki wsparciu z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”.

   

 • Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu od 7 października 2020

  Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu od 7 października 2020

  2020.11.05
  Szanowni Państwo,
  7 października 2020 roku potwierdzono zakażenie koronawirusem u Zastępcy Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego. W związku z powyższym od dziś do odwołania wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Budynek zostanie poddany gruntownej dezynfekcji, a większość pracowników będzie wykonywać swoje obowiązki w trybie zdalnym.
  Bezpośrednia obsługa mieszkańców prowadzona będzie jedynie w Urzędzie Stanu Cywilnego i Wydziale Spraw Obywatelskich. W USC jednocześnie obsługiwana będzie jedna osoba, a w Wydziale Spraw Obywatelskich dwie osoby. W sposób tradycyjny USC będzie sporządzał wyłącznie akty nowonarodzonych dzieci oraz bieżące akty zgonu.
  Każda osoba wchodząca do Urzędu będzie musiała mieć zasłonięty nos i usta, a także zdezynfekować ręce.
   
   
 • Stypendia artystyczne 2021.

  Stypendia artystyczne – nabór wniosków do 15 grudnia 2020

  2020.11.25

  Przypominamy, iż do 15 grudnia 2020 roku przyjmujemy wnioski o przyznanie stypendiów artystycznych Burmistrza Miasta Nowy Dwór Mazowiecki

 • Bezpłatne badania mammograficzne - plakat informacyjny

  Bezpłatne badania mammograficzne

  2020.11.24

  LUX MED zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych. Wyniki realizacji Programu są niestety bardzo niepokojące. Wybuch epidemii koronawirusa i związane z nim wstrzymanie na trzy miesiące pracy mobilnych pracowni mammograficznych przyczynił się do dalszego obniżenia odsetka populacji Pań objętej badaniami. Według stanu na dzień 1 listopada 2020 roku wynosi on zaledwie 34,81 % uprawnionych Polek. 
  Dziękujemy wszystkim Paniom, które podjęły odpowiedzialną decyzję i już zarejestrowały się na badanie. Zachęcamy te Panie, które z powodu pandemii nie mogły wykonać badań wcześniej o nie zwlekanie z ich realizacją. Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów kolejnych badań mammograficznych pozwala bowiem na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby. Przypominamy, że grudzień 2020 roku jest ostatnim miesiącem, w którym z badania w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi mogą skorzystać Panie z rocznika 1951.

 • Zmiany w ograniczeniach od 28 listopada 2020 - infografika

  Zmiany w ograniczeniach od 28 listopada 2020

  2020.11.21
  Zmiany w ograniczeniach od 28 listopada 2020
  • Sklepy w galeriach handlowych z reżimem sanitarnym Od 28 listopada przywrócona będzie możliwość funkcjonowania sklepów i usług w galeriach i parkach handlowych w ścisłym reżimie sanitarnym.
  •  W sklepach i galeriach handlowych będzie obowiązywał limit osób – maksymalnie 1 os. na 15 m2. Pamiętaj, że w przestrzeni publicznej masz obowiązek zasłaniać nos i usta. Przy wejściu do sklepu zdezynfekuj ręce lub używaj rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów.
  •  Ferie zimowe od 4 do 17 stycznia

  • Przerwa w nauce w całym kraju potrwa od 4 stycznia do 17 stycznia 2021 r. i zastąpi dotychczasowe ferie zimowe. Tegoroczny wypoczynek będzie się jednak różnił od pozostałych. Dzieci i młodzież pozostaną w domach, ze względu na zakaz organizacji wyjazdów na ferie zimowe.
 • Konsultacje społeczne dotyczące opracowania dokumentacji przedprojektowej dla Projektu „Zwiększenie przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk (Kątne/Świercze)”. Konsultacje dla PKP Polskich Linii Kolejowych S. A. prowadzi firma Databout Sp. z o.o.

  Konsultacje PKP – Nie dla wykluczenia kolejowego naszego miasta!

  2020.11.20

  18 listopada 2020 roku rozpoczęły się konsultacje dotyczące opracowania dokumentacji przedprojektowej dla Projektu „Zwiększenie przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk (Kątne/Świercze)”. Konsultacje dla PKP Polskich Linii Kolejowych S. A. prowadzi firma Databout Sp. z o.o.

 • Spisz się sam i pomóż swojej gminie wygrać w konkursie Prezesa GUS. Szczegóły znajdziesz na spisrolnygov.pl.

  Spisz się sam i pomóż swojej gminie wygrać w konkursie Prezesa GUS

  2020.11.20

  Główny Urząd Statystyczny zaprasza rolników do wsparcia swoich lokalnych społeczności w konkursie na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu internetowego

 • Czas ucieka! Nie zwlekaj! 30 listopada kończy się Powszechny Spis Rolny.

  Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

  2020.11.20

  Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma każdy wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych

 • Najszybsi w PSR każdego dnia! O dzisiaj do wygrania koc piknikowy. Codziennie wygrywa pierwszych 50 osób!

  Nie czekaj ze spisem rolnym, aż nastanie noc. Spisz się szybko i wygraj koc!

  2020.11.20

  Atrakcyjne nagrody czekają na rolników z województwa mazowieckiego, którzy szybko spiszą swoje gospodarstwo rolne korzystając z samospisu internetowego. W pierwszej turze akcji „Najszybsi w PSR każdego dnia” do zwycięzców trafią wygodne i praktyczne koce piknikowe

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter