Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Prezentujemy archiwalne zdjęcia Twierdzy Modlin uszeregowane według poszczególnych obiektów. Zdjęcia pochodzą z różnych okresów historii Twierdzy Modlin. Stale pracujemy nad powiększeniem bazy archiwalnych zdjęć. Aby je obejrzeć, kliknij niżej w nazwę obiektu lub wybierz z menu bocznego. Po wejściu na właściwą stronę należy kliknąć w zdjęcie w celu powiększenia go.

 

Zdjęcia pochodzą z archiwum Miasta Nowy Dwór Mazowiecki,

chyba że podpisy pod zdjęciami mówią inaczej.

 

Poczuj historyczny klimat Twierdzy Modlin! Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszamy do działu Informacja turystyczna lub Warto zobaczyć (boczne menu). Warto zobaczyć Twierdzę Modlin przede wszystkim na własne oczy. 

Podczas zwiedzania turysta skanując kod QR umieszczony na tablicy z opisem zabytku zostanie odesłany do strony z archiwalnymi zdjęciami obiektu, który widzi przed sobą.

 

Uwaga!

Trwa wymiana tablic z kodami QR. Możliwe utrudnienia w korzystaniu.

 

wyświetl galerię w Cooliris
  • -

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie