Wernisaż wystawy „Pastele” Arkadiusza Michalika
Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Pastele" Arkadiusza Michalika.
5 kwietnia 2024 r., godz. 18:00.
Galeria Łącznik, Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. I. Paderewskiego 1a.
Wstęp wolny.
Wystawę będzie można oglądać do 7 maja.
O artyście: Arkadiusz Michalik ukończył studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu - Wydział Sztuk Pięknych.
Podczas studiów uczestniczył w zajęciach z: grafiki pod kierunkiem prof. Mirosława Piotrowskiego, prof. Piotra Gojowego i prof. Lecha Kiliańskiego, malarstwa pod kierunkiem prof. Waldemara Woźniaka oraz rzeźby pod kierunkiem prof. Krzysztofa Mazura.
Jest autorem kilkunastu wystaw indywidualnych m.in. w Muzeum Pałacu w Wilanowie, Galerii Teatru Rampa w Warszawie, Galerii AD-HOC w Ursusie, Galerii Jatki w Ostrowi Mazowieckiej.
Początkowo interesował się grafiką warsztatową, głównie technikami ciętymi, które sporadycznie uprawia do dziś. Od pewnego czasu swoją uwagę i działania plastyczne przeniósł na malarstwo olejne i pastele.
+48 660 432 435
Metryka
- AutorPaulina Łucarz