Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Koncert Noworoczny

Życzeniami nadziei na nowy 2022 rok złożonymi przez Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Jacka Kowalskiego rozpoczął się Koncert Noworoczny pt. "Krzesimir Dębski i Przeboje Wielkiego Ekranu". I mimo, że zakończył się on już kilkanaście godzin temu, my nadal pozostajemy pod wrażeniem cudownego wieczoru, pełnego wspomnień, emocji, wrażeń wokalnych, muzycznych i tanecznych.

Znakomici artyści: Warsaw Impressione Orchestra pod batutą KRZESIMIRA DĘBSKIEGO, Milena LANGE – sopran, Damian WILMA –baryton, Warsaw Impressione Ballet: Ewa Budny-Orłowska i Bartłomiej Marszałek oraz prowadząca koncert Laura Łącz stworzyli czarujące i wyjątkowe widowisko prezentując polskie i światowe utwory muzyki filmowej. Zabrzmiały znane kompozycje z filmów „Stawka większa niż życie”, „Trędowata”, „Ogniem i mieczem”, „Janosik”, „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, „Titanic”, „Dziewiąte wrota” i inne.

To była zachwycająca muzyczna i wizualna podróż po świecie przebojów filmowych. Orkiestra pod batutą Krzesimira Dębskiego urzekła nowodworską publiczność, a dyrygent i kompozytor okazał się wspaniałym showmanem (kto by pomyślał ). Piosenki w wykonaniu Mileny Lange i Damiana Wilmy to ogromna przyjemność dla każdego słuchacza. Wyrazy podziwu należą się też Ewie Budny-Orłowskiej i Bartłomiejowi Marszałkowi za pełny uroku i ekspresji taniec, szczególnie tango z filmu „Vabank”. Laura Łącz to już klasa najwyższej jakości, jej fanki do końca czekały na możliwość zrobienia selfie z artystką.

Morze oklasków i brawa na stojąco to podziękowanie od publiczności za niezapomniane przeżycia artystyczne.

Dziękujemy organizatorom i realizatorom imprezy: pracownikom Nowodworskiego Ośrodka Kultury, Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, firmy AUDIOMIX – technika estradowa i nagłośnienie, firmy MD LIGHT – oświetlenie sceny.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę właścicieli firm: AUDIMIX, kwiaciarni Marianna Kowalska, dyrekcji S.P. nr 4 za wsparcie przy organizacji koncertu, oraz strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej - Ratownictwa Wodnego za troskę o nasze bezpieczeństwo podczas imprezy.

Koncert odbył się 29.12.2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej NOSiR.

  • Dyrygent podczas koncertu

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter