Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Połączenie nowej Modlińskiej z Boh. Modlina - wypowiedz się

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zapowiedziami kontynuujemy największą inwestycję drogową w naszym Mieście. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa połączenia nowego odcinka ul. Modlińskiej (od nowego ronda w ciągu ul. Paderewskiego - przy bibliotece) z ul. Bohaterów Modlina. Przedstawiamy Państwu wstępny projekt połączenia ulic (niżej), oczekując na Państwa opinie. Rzeczowe uwagi prosimy przesyłać na adres projekty@nowydwormaz.pl do 16 lutego br. (z uwagi na napięty harmonogram projektu).

Państwa uwagi trafią do projektanta, który na zlecenie Miasta przygotowuje projekt, a my ustosunkujemy się do nich zbiorczo po wyżej wymienionym terminie. Uwagi rozpatrywane będą pod kątem prawa i sztuki budowlanej, własności terenu, kosztów, możliwości formalnych oraz ergonomii ruchu drogowego w naszym Mieście i estetyki. 

Projekt opracowany przez projektanta trafi następnie do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, który zgodnie z obowiązującymi przepisami ma ostateczny wpływ na jego kształt - co pragniemy wyraźnie zaznaczyć.

Jednocześnie zwracamy uwagę, że zgodnie z zaprezentowaną niżej koncepcją ul. Bohaterów Modlina od ronda Hallera (przy Cechu i kościele) do włączenia do nowej, projektowanej drogi ma stać się ulicą jednokierunkową.

Z góry dziękujemy za wszystkie konstruktywne sugestie.

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie