Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Złap wiatr w żagle

Szanowni Państwo!

Nowe rozdanie środków unijnych na lata 2014-2020 przewiduje największe w historii środki unijne dla przedsiębiorstw. Podstawą polityki unijnej jest proekologiczny charakter realizowanych przedsięwzięć. Do wykorzystania przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa są miliony złotych. Jednocześnie rozwiązania proekologiczne są szansą na realne oszczędności w Państwa firmie.

Już dziś informujemy o możliwości bezpłatnego udziału w szkoleniach i doradztwie w zakresie proekologicznych rozwiązań systemów grzewczych i elektrycznych, systemów opartych na odnawialnych źródłach energii i biopaliwach, zaopatrzenia w wodę, oczyszczania ścieków, oszczędzania energii, przetwarzania odpadów oraz małej energetyki wiatrowej.

Projekt kierowany jest do przedsiębiorstw z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które posiadają jednostkę organizacyjną na terenie województwa mazowieckiego. Udział w projekcie to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji i umiejętności właścicieli firm i pracowników, ale przede wszystkim szansa na wyprzedzenie konkurencji w drodze po unijne środki z nowej perspektywy finansowej oraz na realne oszczędności w firmie.

Zapewniamy profesjonalną kadrę praktyków z branży i ciekawą tematykę zajęć. Po odbyciu szkoleń uczestnicy otrzymają certyfikaty. Oferujemy bezpłatny catering.

Rekrutacja trwa. Zachęcamy do kontaktu!

Szczegółowe informacje na stronie: www.zlapwiatr.pl.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne – brak ukrytych kosztów: Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Liczba miejsc ograniczona! Najbliższe szkolenia już w kwietniu!

  • autor: Dagmara Olejnik

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie