Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Basia Małecka i Chłopaki - koncert

Basia Małecka i Chłopaki zabiorą słuchaczy w świat współczesnego jazzu, bez zadęcia, nudy i patosu. Zagrają rytmiczne utwory wiodących autorów i autorek młodego pokolenia brytyjskiej sceny jazzowej. Pojawi się także kilka piosenek z przełomu lat 70. i 80 - w tym Michaela Jacksona i Steviego Wondera. Z całą pewnością podczas koncertu będzie można tańczyć i dobrze się nastroić. Jest to wręcz wskazane.

Basi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Andrzej Kochański (piano), Paweł Małecki (gitara), Grzegorz Kowalski (bas), Piotr Ciemniewski (perkusja).

Basia Małecka pierwsze kroki stawiała pod opieką p. Alicji Kabacińskiej podczas zajęć wokalnych w Nowodworskim Ośrodku Kultury. Studentka IV roku wydziału wokalno-aktorskiej Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. W styczniu będzie miała miejsce premiera jej spektaklu dyplomowego w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Występowała na scenie Teatru Narodowego w Krakowie, Filharmonii Podlaskiej czy w warszawskim Spatifie. Zwyciężczyni kilkudziesięciu konkursów muzycznych w Polsce, w tym Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus w 2020 r. Tworzy podcast kreatywny „Życie w Zeszycie” skierowany do młodych osób.

27.11.2021 r., godz. 19:00

Nowodworski Ośrodek Kultury

Nowy Dwór Mazowiecki

ul. I. Paderewskiego 1a

Wstęp wolny.

Ilość miejsc ograniczona.

Przy wejściu do ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

  • Piosenkarka przy mikrofonie na pierwszym planie napisy...

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter