Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Kobieta w brązowej sukience w białe kropki i mężczyzna w białej koszuli, czarnych spodniach, kamizelce i kapeluszu śpiewają do mikrofonów trzymanych przez nich w ręku.

  Największe przeboje animacji w Kasynie Oficerskim

  2023.11.24

  W minioną niedzielę (19.11) na scenie Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin odbyło się niezwykłe wydarzenie pt.: „Największe przeboje animacji: spotkanie z dubbingiem”. Na zaproszenie Nowodworskiego Ośrodka Kultury pojawili się wyjątkowi goście, którymi byli Weronika Bochat-Piotrowska, znana m.in. jako głos filmowej Vaiany, oraz Tomasz Steciuk, który wcielił się w postać filmowego Prosiaczka z "Kubusia Puchatka" i Szeregowego z "Pingwinów z Madagaskaru". To było prawdziwe święto dla fanów animacji, zarówno małych, jak i dużych

 • Biały napis PROGNOZA POGODY oraz białe słońce schowane z białą chmurką na granatowym tle.

  Prognoza pogody dla Mazowsza

  2023.11.27

  Prognoza pogody dla województwa mazowieckiego na 27-29.11.2023 r.

 • Trzy dziewczyny z medalami na szyi, stojące na podium, trzymające w rękach dyplom. Dziewczyna na najwyższym podium trzyma dodatkowo puchar.

  A u nas piłka lekarska

  2023.11.24

  Zmagań sportowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 ciąg dalszy. Tym razem do rywalizacji przystąpili miłośnicy piłki lekarskiej. Zawody były rozgrywane w grupach wiekowych. Każdy z uczestników chciał wypaść jak najlepiej więc walka na parkiecie trwała do ostatniego rzutu

 • Grupa osób pochyla się nad siedzącym mężczyzną

  Al.-Anon - spotkania w NDM!

  2023.11.23

  Miliony ludzi są dotknięte nadmiernym piciem kogoś bliskiego. Zamieszczone poniżej pytania są po to, by pomóc ci zdecydować, czy Al-Anon jest ci potrzebny.
   Czy martwi cię to, jak wiele pije ktoś ci bliski?
   Czy masz kłopoty finansowe z powodu picia tej osoby?
   Czy kłamiesz, by ukryć picie jakiejś osoby?

 • Kobieta w białej koszuli z długimi rękawami i w krótkich spodenkach dżinsowych stoi na tle ściany z cegieł. Nad kobietą i pod znajdują się kolorowe obrazy.

  Dobre Duchy

  2023.11.22

  8 grudnia 2023 r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbędzie się wernisaż malarstwa Iwony Krzywkowskiej

 • Rzeźba z brązu z postacią nagiej kobiety na drewnianym sześcianie.

  Wernisaż rzeźby Dominique Albinski

  2023.11.22

  8 grudnia 2023 r. w Nowodworskim Ośrodku Kultruy odbędzie się wernisaż rzeźby Dominique Albinski

 • Dwie uśmiechnięte kobiety: młoda i w starszym wieku patrzą na siebie.

  Więcej Pań skorzysta z bezpłatnej mammografii

  2023.11.22

  Od 1 listopada 2023 roku więcej Polek będzie miało możliwość skorzystania z mammografii w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ. Przedział wiekowy Pań uprawnionych do badania w programie został poszerzony o 10 lat. Panie mogą nadal wykonać bezpłatną mammografię w dowolnej lokalizacji, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego

 • Na scenie stoi kobieta w czarnej sukni z mikrofonem oraz pięciu muzyków grających na: keyboardzie, gitarach, perkusji i trąbce.

  Otworzyliśmy Kino w Kasynie Oficerskim!

  2023.11.15

  W sobotę, 11 listopada 2023r. wspólnie tworzyliśmy nową historię Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin! Tego dnia oficjalnie otworzyliśmy Kino!

 • Ozdobne żyrandole i elementy roślinne sufitu w Kasynie Oficerskim.

  Zwiedzanie Kasyna Oficerskiego z przewodnikiem

  2023.11.15

  Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zwiedzić Kasyna Oficerskiego, poznać jego bogatej historii, a także dowiedzieć się szczegółów dotyczących tej jakże wspaniałej rewitalizacji, to zapraszamy 18, 25 i 26 listopada na zwiedzanie Kasyno Oficerskie w Twierdzy Modlin z przewodnikiem

 • Kobieta trzymająca w górze małe dziecko. Poniżej raczkująca dziewczynka.

  Mama z kulturką „Z bobasem w kinie”

  2023.11.14

  W ramach cyklu spotkań kulturalno-integracyjnych „Mama z kulturką” zapraszamy mamy z małymi dziećmi na projekcje filmów. Na sali nie włączymy klimatyzacji, filmy wyświetlamy przy lekko przygaszonym świetle i ściszonych głośnikach - dla komfortu dzieci

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter