Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Maseczka Dla Seniora

  Maseczka Dla Seniora

  2020.04.03

  Od jutra na ulicach naszego miasta pojawią się żołnierze. Nie bójcie się, ponieważ rozpoczynamy akcję maseczka dla seniora. Od najbliższej soboty żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej będą dystrybuować maseczki przygotowane przez harcerzy. W pierwszej kolejności maseczki trafią do każdego mieszkańca naszego miasta, który ukończył 60 lat. Maseczki będą dostarczane do miejsca zamieszkania - skrzynek pocztowych. W opakowaniu z dwiema maseczkami znajduję się instrukcja obsługi. Maseczki są wielokrotnego użytku. Proszę jednocześnie, aby bez wyraźniej przyczyny nie opuszczać domów. Pamiętajmy, że maseczka nie stanowi 100 procentowej ochrony przed zakażeniem. Ze względów na ilość osób, żołnierze nie zdołają dotrzeć do wszystkich jednego dnia. Dziękuję nowodworskim harcerzom, żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej, miejskim urzędnikom oraz wolontariuszom z Widzialna ręka Nowy Dwór Mazowiecki.

 • Jeśli prowadzisz firmę lub organizację pozarządową zapoznaj się tą informacją

  Jeśli prowadzisz firmę lub organizację pozarządową zapoznaj się tą informacją

  2020.04.03

  W ramach ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych będziesz mógł skorzystać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim z rozwiązań określonych w artykułach 15zzd, 15zzb, 15zzc, 15zze mających na celu ochronę miejsc pracy oraz wsparcie w zakresie dalszego prowadzenia biznesu / działalności pozarządowej

 • Zamknięcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Dworze Mazowieckim

  Zamknięcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Dworze Mazowieckim

  2020.04.02

  Pilna informacja‼ W związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (SARS-CoV-2) u pacjenta, który został przyjęty na SOR, Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowiecki w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Nowym Dworze Mazowieckim, zamyka w dniu 2 kwietnia 2020 roku od godziny 13:00 Szpitalny Oddział Ratunkowy do chwili uzyskania wyników badań laboratoryjnych w kierunku COVID-19.

 • Rusza Akcja #RatujBiznes

  Rusza Akcja #RatujBiznes

  2020.04.02

  #RatujBiznes to akcja informacyjno-organizacyjna, w której Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców informuje przedsiębiorców o przysługujących im możliwościach w zakresie zwrócenia się o pomoc, wsparcie, ulgę lub zwolnienie w sytuacji różnorakich należności publicznoprawnych. Jednocześnie, na stronie akcji #RatujBiznes, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców  udostępnia listę kancelarii prawnych i podatkowych, które nieodpłatnie (pro publico bono) pomogą mikro, małym i średnim przedsiębiorcom przygotować i złożyć odpowiednie wnioski. 

 • Przerwa w dostawie ciepła - 2 kwietnia 2020

  Przerwa w dostawie ciepła - 2 kwietnia 2020

  2020.04.02

  Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Nowym Dworze Mazowieckim zawiadamia, że w dniu 02.04.2020r. (tj. czwartek), nastąpi przerwa w dostawie ciepła na cele centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Przerwa spowodowana jest koniecznością kontynuowania usunięcia awarii, która nastąpiła w dniu wczorajszym. Konieczność przyjęcia takiego harmonogramu naprawy jest podyktowana faktem, że nie chcieliśmy pozbawiać Państwa ciepła oraz ciepłej wody w godzinach popołudniowych i nocnych. W dniu dzisiejszym awaria powinna zostać całkowicie usunięta do godziny 15. O tej godzinie zostanie przywrócone zasilanie w ciepło. Za niedogodności przepraszamy.

 • Konkretne wsparcie z ZUS w ramach „tarczy antykryzysowej”

  Konkretne wsparcie z ZUS w ramach „tarczy antykryzysowej”

  2020.04.01

  „Obowiązujące od 1 kwietnia nowe rozwiązania prawne przewidują m.in. zwolnienie małych firm, zgłaszających do dziewięciu osób do ubezpieczeń społecznych, ze składek za marzec, kwiecień i maj 2020 roku. Oznacza to, że państwo przejmie na trzy miesiące pokrycie składek do ZUS od przedsiębiorców działających przed 1 lutego 2020 r.” - mówi prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 • Awaria sieci ciepłowniczej

  Awaria sieci ciepłowniczej

  2020.04.01

  Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Nowym Dworze Mazowieckim zawiadamia, że w dniu 01.04.2020 r. (tj. środa), nastąpiła przerwa w dostawie ciepła na cele centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej, spowodowana awarią sieci napowietrznej DN 500, która zostanie usunięta w jak najszybszym czasie.

  Za niedogodności przepraszamy.

  Zachęcamy do obserwowania strony  http://zecndm.pl/komunikaty/

 • Bieg na Chacie

  Bieg na Chacie

  2020.03.31

  Zachęcamy do udziału w inicjatywie #biegnachacie. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nasz Szpital. Zebrane środki przeznaczone będą na wsparcie Nowodworskiego Centrum Medycznego. Bieg ma charakter zabawy w domach poszczególnych uczestników

 • Kolejne ograniczenia od 1 kwietnia 2020

  Kolejne ograniczenia od 1 kwietnia 2020

  2020.03.31

  Kolejne kroki w walce z koronawirusem – w sklepie mniej osób, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, a parki, plaże i bulwary zamknięte

 • Rusz się w domu

  Rusz się w domu

  2020.03.31

  Rozbiegamy Nowy Dwór zaprasza na treningi online dla każdego - Rusz się w domu. Zachęcamy do aktywnego oglądania oraz wspólnej gimnastyki w domu podczas profesjonalnie prowadzonych ćwiczeń

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter