Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • W białym kole czarny rysunek domu, obok dziewczynka i chłopiec, napis Galeria Miła. Na dole na tle chmur czarne szkice: książek, dłoni z piórem, pięciolnii z nutami. Na błękitnym tle informacje dotyczące spotkania "Przy kawie o literaturze, ale nie tylko".

  Przy kawie o literaturze, ale nie tylko

  2022.09.23

  Mira Białkowska, Katarzyna Buszyńska, Marlena Konsek, Joanna Berdyn, Janina Klimiuk-Popielak i Grzegorz Sorbian, ci co sztukę miłują, a nawet ją uprawiają, 16.10.2022 r. na spotkanie zapraszają Przy kawie o literaturze, ale nie tylko”

 • Zaproszenie na wernisaż „Pejzaż Polski w malarstwie Wojciecha Adama Witkowskiego” 30 września 2022 r. godz. 18:00 w Nowodworskim Ośrodku Kultury na tle zdjęcia autora malującego obraz.

  Pejzaż Polski w malarstwie Wojciecha Adama Witkowskiego

  2022.09.23

  Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza 30 września 2022 r. do Galerii Łącznik na wernisaż wystawy pt. „Pejzaż Polski w malarstwie Wojciecha Adama Witkowskiego”

 • Hulajnogi ścigały się w Twierdzy

  Hulajnogi ścigały się w Twierdzy

  2022.09.22

  W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Modlinie Twierdzy rozpoczęliśmy rywalizację sportową. Na pierwszy ogień poszły hulajnogi. W zawodach, 17 września wystartowało sześćdziesięciu uczniów, największa grupa startujących była z klas I-III. Zmagania na trasie były bardzo zacięte, walka trwała do ostatniego metra

 • Nowy nabór do V edycji Akademii Menadżera Innowacji. Kształ mózgu z wielokolorowych kwadracików zakończony czarnym przewodem z wtyczką.

  Akademia Menadżera Innowacji

  2022.09.22

  W związku z dużym zainteresowaniem IV edycją szkoleniowo-doradczego programu Akademia Menadżera Innowacji, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła rekrutację do V edycji AMI, która potrwa do 14 października br. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą już składać wnioski do udziału w V edycji AMI

 • Kobieta dotyka ramię młodego chłopaka. Więcej niż kino. 30.09.2022 godz. 18:30 prezentacja filmu "Żużel" w reż. Doroty Kędzierzawskiej.

  Żużel w NOK-u

  2022.09.21

  30 września 2022 r. zapraszamy do Nowodworskiego Ośrodka Kultury na kolejne spotkanie z cyklu „Więcej niż kino”. Tym razem zaprezentujemy film pt. „Żużel” w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej. Gościem wieczoru będą reżyserka Dorota Kędzierzawska i aktorka Jagoda Porębska.

 • Na tle skrzypiec informacje dotyczące nauki gry na skrzypcach w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

  Nauka gry na skrzypcach

  2022.09.21

  Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na lekcje gry na skrzypcach

 • iPad, mikrofon, keyboard na białym tle. Kolorowe słupki equalizera na czrnym tle. Informacje dotyczące zajęć produkcji muzycznej w NOK-u.

  Produkcja muzyczna

  2022.09.21

  Nowodworski Ośrodke Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 9 do 18 lat na zajęcia z produkcji muzycznej.

  Każdemu uczestnikowi zapewniamy iPada, słuchawki studyjne oraz dostęp do aplikacji do produkcji muzycznej. Podczas kursu tworzymy własne remixy, podkłady hip-hopowe, podkłady karaoke, własne utwory muzyki elektronicznej

 • Na żółtym tle uśmiechnięta czwórka dzieci, obok kobieta mowiąca do nastolatki. Logo Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Rodziny OdPoczątku oraz logo promocyjne miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

  Wsparcie na starcie 2

  2022.09.21

  Fundacja Wspierania Rozwoju Dzieci i Wsparcia Rodziny OdPoczątku działająca przy Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Rodziny OdPoczątku serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Nowy Dwór Mazowiecki do udziału we współfinansowanym przez Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki Projekcie "Wsparcie na starcie edycja 2"

 • eu consult

  Ocena wpływu projektów UE zrealizowanych w Warszawskim Obszarze Funkcjonalnym

  2022.09.21

  Uprzejmie informujemy, że na zlecenie Centrum Unijnych Projektów Transportowych prowadzone jest badanie ewaluacyjne dotyczące oceny wpływu projektów UE zrealizowanych w Warszawskim Obszarze Funkcjonalnym.

  Celem badania jest zebranie danych, dotyczących wpływu projektów transportowych zlokalizowanych na terenie WOF, a które były zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

 • Piłka siatkowa za siatką oraz loga drużyn uczestniczących w II Nowodworskim Turnieju Siatkówki Mężczyzn.

  II Nowodworski Turniej Siatkówki Mężczyzn

  2022.09.20

  24-25 września zapraszamy na II Nowodworski Turniej Siatkówki Mężczyzn. W turnieju wezmą udział 4 drużyny PlusLigi tj: Projekt Warszawa, Indykpol AZS Olsztyn, LUK Lublin oraz Ślepsk MALOW Suwałki

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter