Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Trzech żołnierzy stojących obok siebie. środkowy trzyma sztandar. Z boku oficer przy mikrofonie na statywie.

  Obchody Święta Żołnierza Rezerwy

  2022.10.12

  8 października 2022 r. Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej - ZG w Warszawie z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, zorganizował w Lublinie ogólnopolskie obchody Święta Żołnierza Rezerwy. W obchodach uczestniczyli członkowie Związku Oficerów Rezerwy RP z całej Polski, w tym liczna grupa z Nowego Dworu Mazowieckiego

 • Zwycięzca turnieju drużyna Wisły.

  Turniej piłkarski „Pożegnanie lata” w Twierdzy

  2022.10.11

  Jak co roku, Uczniowski Klub Sportowy „Reduta”, działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 zorganizował 9 października, na zakończenie letniego sezonu, turniej piłkarski amatorów. Zawody swoim patronatem objął burmistrz miasta Jacek Kowalski. Dopisała pogoda, dopisały drużyny i na Orliku w Twierdzy obejrzeliśmy kawał dobrego futbolu

 • Pięć dłoni, dwie z długopisami na dokumentach. Konsultacje społeczne do „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Mieście Nowy Dwór Mazowiecki na lata 2022 – 2027”

  Konsultacje społeczne do „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Mieście Nowy Dwór Mazowiecki na lata 2022 – 2027”

  2022.10.10

  Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki zaprasza mieszkańców gminy Nowy Dwór Mazowiecki, osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej do udziału w konsultacjach społecznych „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Mieście Nowy Dwór Mazowiecki na lata 2022 – 2027”

 • Na fioletowym tle informacje dotyczące profilaktyki jodowej. Zdjęcia dłoni z tabletkami i szklanką, blistra tabletek, czujnika trzymanego w białej gumowej rękawiczce.

  Informacja dotycząca preparatu jodowego

  2022.10.06

  Obecnie zagrożenie radiacyjne nie występuje. Jednak chcemy być przygotowani na każdą ewentualność. Dlatego na teren miasta Nowy Dwór Mazowiecki została przyjęta partia preparatu jodowego, który, po ewentualnym wystąpieniu zagrożenia, będzie, zgodnie z procedurami wydany mieszkańcom miasta do 60-ego roku życia. Należy pamiętać, że  jodek potasu powinno się stosować tylko w przypadku realnego zagrożenia. Nie ma potrzeby i nie powinno się go brać na własną rękę i bez wskazań medycznych

 • Na górnym białym polu i dolnym żółtym informacje dotyczące XIII Manewrów Kabaretowych. W środku, w trzech szarych kołach zdjęcia: Kabaretu Młodych Panów, Piotra Bałtroczyka, Tomasza Jachimka.

  Czas na Manewry

  2022.10.04

  Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki wraz z Nowodworskim Ośrodkiem Kultury zapraszają na kolejne XIII Manewry Kabaretowe. Na nowodworskim „poligonie” zameldują się: Kabaret Młodych Panów, Piotr Bałtroczyk i prowadzący „ćwiczenia” Tomasz Jachimek czyli ekipa, której rekomendować nie trzeba. Rozrywka na najwyższym poziomie gwarantowana

 • Granatowy napis Towarzystwo Przyjaciół Dzieci na niebieskim tle. W środku mała dłoń dotyka dużej dłoni.

  Kiermasz TPD

  2022.10.03

  We wtorek 4 października odbędzie się w budynku Urzędu Miejskiego na I piętrze kiermasz przeprowadzony przez uczestników TPD, tematem którego będzie dzień Wszystkich Świętych. Do nabycia lub zamówienia będą wiązanki na groby.

 • Na górnym niebieskim tle napis łapki i łapy skałdający się w wielokolorowych elementów ozdobnych. Na dolnym czerwonym tle szczegóły dotyczące rodzinnych warsztatów ceramicznych napisane białą czcionką.

  Rodzinne warsztaty ceramiczne - Gliniane Łapki i Łapy!

  2022.09.30

  Zapraszamy do udziału w kolejnych warsztatach ceramicznych dla rodzin - Gliniane Łapki i Łapy. Warsztaty odbędą się 22.10.2022 r. w pracowni plastycznej Nowodworskiego Ośrodka Kultury

 • Z lewej strony aktor w kostiumie szczurka wychylający się z brązowego kosza z napisem BIO, z lewej aktorka w kostiumie gąsienicy w białej kamizelce w czerwone kwiaty.

  Poranek z teatrem - Śmiecio Eko Baja

  2022.09.27

  22.10.2022 r. zapraszamy do Nowodworskiego Ośrodka Kultury na spektakl Teatru & Wydawnictwa Art. „La Lola” pt. „Śmiecio Eko Baja”

 • W środku plakatu dwa zdjęcia Marty Sosnowskiej oraz Wojtka Gęsickiego. Dookoła zdjęć na czerwonym tle pomarańczowe i fioletowe kwiaty.

  Biesiadne śpiewanie

  2022.09.27

  Marta Sosnowska i Wojtek „Zaułek” Gęsicki zapraszają 14 października 2022 r. do wspólnego śpiewania. Już wkrótce usłyszymy ich w nowym programie pt. „Biesiadne śpiewanie”. Usłyszymy w nim znane i najpopularniejsze piosenki takie jak Cicha woda, Kawiarenki, Rudy rydz, Serduszko puka, Balladę o Felku Zdankiewiczu, oraz wiele innych

 • W górnym prawym rogu ręka trzymająca worek śmieci na tle pojemników ze śmiećmi. Na dole niebieski kosz na śmieci z logo promocyjnym miasta. Na niebieskim tle informacje dotyczące weryfikacji deklaracji śmieciowej.

  Kontynuujemy weryfikację deklaracji śmieciowych!

  2022.09.26

  Dane, które zostały przekazane gminie w ubiegłym roku, pomogły w weryfikacji wielu deklaracji z domów jednorodzinnych i zmobilizowaniu właścicieli do ich zmiany.

  W tym roku poddamy weryfikacji również deklaracje z domów wielorodzinnych - porównując liczbę osób zgłoszonych w lokalach z liczbą osób zgłoszonych pod takim adresem w OPS, szkołach, przedszkolach i analizując zużycie wody

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter