Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Mężczyzna z krótkimi włosami czesanymi do góry z przystrzyżona na krótko brodą i wąsami w ciemny golfie i marynarce ma uniesioną lewą rękę na wysokość swojej brody.

  Koncert Sławka Uniatowskiego „Love story”

  2024.02.12

  Z okazji Dnia Matki Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza 25.05.2024 r. na koncert Sławka Uniatowskiego pt. „Love story”

 • Kobieta z długimi, blond włosami w różowej bluzce z biały koronkowym kołnierzykiem, w czarnej spódnicy siedzi na brązowym krześle i łapie się dłońmi za głowę.

  „Co modna pani wiedzieć powinna” - monodram

  2024.02.12

  Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza 20 marca 2024 r. na monodram Katarzyny Kołeczek w reżyserii Agaty Puszcz „Co modna pani wiedzieć powinna”

 • Kobieta z długimi, jasnymi pofalowanymi włosami opiera brodę na splecionych dłoniach.

  Koncert Hanny Banaszak

  2024.02.09

  Nowodworski Ośrodek Kultury w cyklu Polskie Wokalistki Wszech Czasów i z okazji Dnia Kobiet zaprasza 8 marca 2024 r. na koncert Hanny Banaszak

 • Kilkadziesiąt kobiet i mężczyzn stojących obok siebie i patrzących przed siebie.

  Spotkanie edukacyjne

  2024.02.08

  Federacja Mazowia i Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim zapraszają 15 lutego 2024 r. organizacje pozarządowe na spotkanie edukacyjne

 • W trzech rzędach twarze kobiet i mężczyzn. W górnym rzędzie pięciu mężczyzn, w środkowym: jednej kobiety i czterech mężczyzn, w dolnym: trzech kobiet i trzech mężczyzn.

  Weekend z R - spektakl komediowy w Kasynie Oficerskim

  2024.02.08

  Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że "ta" miłość może być ogromnym problemem. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarice, która miała zaplanowany ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa. Teraz Clarice musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca

 • Kobieta trzymająca w górze małe dziecko. Poniżej czarna kamera na statywie.

  Z bobasem w kinie

  2024.02.08

  W ramach cyklu spotkań kulturalno-integracyjnych „Mama z kulturką” zapraszamy mamy z małymi dziećmi na projekcje filmów. Na sali nie włączymy klimatyzacji, filmy wyświetlamy przy lekko przygaszonym świetle i ściszonych głośnikach - dla komfortu dzieci

 • Biały bałwanek w czerwonym szaliku i czarnej czapce. Czarne ślady podeszw butów na białej powierzchni. Trzy osoby ubrane na biało. Dwie z czerwonymi szalikami w okrągłych czapkach z czerwonymi berecikami i jedna w szarej zimowej czapce.

  Poranek z teatrem „Ślady na śniegu"

  2024.02.06

  Serdecznie zapraszamy 24.02.2024 r. na zimowy spektakl, który wspaniale nastroi nas do zimowych zabaw i pomoże przetrwać chłodniejsze dni! Jak to zrobić z uśmiechem na ustach?

 • Twarze dwóch mężczyzn z wąsami i brodami. Po lewej stronie flaga Polski po prawej Hiszpanii.

  Babilon Boxing Show & K1 w Nowym Dworze Mazowieckim

  2024.02.05

  Jan "Iron" Lodzik rozpocznie nowy rok od kolejnej walki o mistrzowski pas! Po zdobyciu w 2023 trzech różnych tytułów już 23 lutego wszechstronnie utalentowany wojownik zmierzy się w obronie pasa Babilon z niepokonanym mistrzem Hiszpanii - Juanem Martinezem. Ich pojedynek w formule K1 będzie walką wieczoru gali Babilon Boxing Show & K1 w Nowym Dworze Mazowieckim. Kibice uderzanych i kopanych sportów walki obejrzą kapitalne widowisko złożone z efektownych potyczek w boksie zawodowym i kickboxingu. Nie możesz tego przegapić!

 • Różowe, granatowe i niebieskie gałązki liściaste i iglaste.

  Luty w Nowodworskim Ośrodku Kultury i Kasynie Oficerskim

  2024.01.31

  Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem imprez, jakie przygotował Nowodworski Ośrodek Kultury na luty.

  Czeka nas wiele interesujących wydarzeń: koncerty, spektakle, seanse filmowe, stand-upy

 • Taśma filmowa na szpuli obok klaps filmowy.

  Repertuar kina w Kasynie Oficerskim w lutym

  2024.01.31

  Premierowo zagramy „Sami swoi. Początek” oraz „Jak ukradłem 100 milionów".

  Zapraszamy również na wieczorne seanse w Walentynki!

  Bilety w cenie 20 zł do nabycia w: kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury (ul. Paderewskiego 1A), na www.biletyna.pl, w biletomacie w Kasynie Oficerskim (płatność tylko kartą płatniczą).

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie