Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Fotografia mody i portretu

Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników fotografii na wernisaż wystawy „Fotografia mody i portretu”, który odbędzie się w dniu 24.01.2020 r. w galerii ,,Łącznik” w Nowodworskim Ośrodku Kultury.
Wystawa potrwa do dnia 04.02.2020 r.

Nazywam się Anita Giruć z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym, kryminologiem. Niezależnie od skończonego kierunku studiów, który wybrałam nie z przypadku czy też innych zainteresowań przez całe moje życie towarzyszyła mi moja największa pasja, którą jest fotografia.
Fotografię rozwijam od czasów aparatów analogowych. Pierwsze moje fotografie jakie powstały były związane z portretami rodzinnymi, krajobrazami, a także z reportażem.
W chwili obecnej moja pasja to także moja praca. Która dotyczy fotografii portretowej, reportażu oraz mody.
Moje zainteresowania w kierunku mody podążały już od bardzo dawna. Odkąd tylko pamiętam interesowałam się różnymi modowymi stylizacjami, a także łączeniem różnych stylów.
Jako bardzo dużo wymagająca od siebie fotografka postanowiłam posiadać doświadczenie i wiedzę, a także poznać bliżej ten rodzaj fotografii. Zdobywając umiejętności u takich profesjonalistów w fotografii mody jak Paweł Księżopolski czy Dawid Makrof.
Podczas kursów doświadczyłam tego jak wyglądają profesjonalne sesje modowe poznałam na czym one polegają i jak wiele ważnych rzeczy na nie wpływa.
Dzięki licznym szkoleniom zdobyłam, także między innymi wiedzę dotyczącą fotografii studyjnej, w której wykorzystuje się odpowiednie techniki oświetleniowe w zależności od rodzaju wykonywanej sesji.
Oprócz fotografowania w studio, które jest niezwykle interesujące i bardzo lubię wykonywać ten rodzaj fotografii uwielbiam także otwarte przestrzenie, plenery oraz światło zastane.
Chciałabym zaprosić wszystkich zainteresowanych fotografią na moją wystawę „Fotografia mody i portretu”.
Na wystawie przedstawię fotografie mody typu: fashion, beauty, e-commerce oraz lookbook, sesję sportową, sesję portretową dotyczącą malowania światłem, a także sesje portretowe dzieci oraz kobiet.
Na wystawie nie zabraknie, także naszych psich pupili. Pieski na fotografiach zostaną przedstawione zarówno w odsłonie studyjnej jak i plenerowej.  
Doświadczenie w tego rodzaj fotografii zdobyłam na warsztatach fotografii psów i komunikacji z nimi. Warsztaty od strony fotograficznej zarówno w plenerze jak i studio przeprowadziła Taida Tarabuła, a częścią behawioralną dot. komunikacji z psami zajęła się Olimpia Kuźniewska.

Życzę Państwu miłego wieczoru
Anita Giruć

  • 24.01.2020 r. o godz. 18:00 zapraszamy do Nowodworskiego...

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter