Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

„Kantata na cztery skrzydła”

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl Roberta Bruttera „Kantata na cztery skrzydła” 25.09.2021  godz. 17.00

Nowodworski Ośrodek Kultury ul. I. Paderewskiego 1a

Reżyseria: Tomasz Mitrowski

Dziewczyna – Marta Jedynak

Amhiel - Sebastian Budnicki

Beathiel - Marcin Turek

Spektakl to tragikomedia metafizyczna. Czy z nieba lepiej widać nasze ziemskie sprawy? Czy Anioł może być dobrym coachem, psychologiem, terapeutą? Do niełatwej walki o życie młodej, zdesperowanej kobiety, stojącej u progu dramatycznej decyzji o samobójstwie swych nadprzyrodzonych mocy użyją aniołowie. Czy ich wysiłki nie pójdą na marne? Przekonamy się sami. W końcu – Anioł też człowiek.

 Autorem sztuki jest Andrzej Grembowicz pseudonim Robert Brutter. To współtwórca popularnych seriali telewizyjnych ; „Ranczo”, „Dziewczyny ze Lwowa”, „Ekstradycja” i hitu „Rodzina zastępcza”. Sztukę obejrzymy w wykonaniu  Teatru Nie z Tej Kulisy, którzy mówią o sobie „Jesteśmy nieuleczalnymi pasjonatami teatru, od wielu lat zaangażowanymi w niezawodową twórczość sceniczną jako aktorzy, instruktorzy i reżyserzy, a czasem także autorzy tekstów”. Zapraszamy serdecznie na spektakl, którego gwarantami jest dobry tekst i doświadczeni aktorzy z pasją.

Karty wstępu w cenie 20 zł do nabycia w przez biletyna.pl (pod linkiem: https://biletyna.pl/spektakl/Teatr-Nie-z-Tej-Kulisy-Kantata-na-cztery-skrzydla/Nowy-Dwor-Mazowiecki ) lub w kasie NOK

  • Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

Przy wejściu do ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie. Ilość miejsc w sali widowiskowej podczas imprezy jest ograniczona do 75% pojemności widowni.

  • Na czarnym tle grafika walizka ze skrzydłami oraz napisy...

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter