Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Aktywne, wakacyjne weekendy w Parku Miejskim

W każdą sobotę i niedzielę wakacji Park Miejskim im. Józefa Wybickiego będzie tętnił życiem. Muzyka dla każdego, dla młodszych dmuchańce skakańce, dla starszych – plenerowa zumba i fitness. Wszystko bez opłat. Władze Miasta Nowy Dwór Mazowiecki zapraszają!

Już od pierwszego weekendu lipca w Parku Miejskim (część z amfiteatrem) do dyspozycji najmłodszych będą: zjeżdzalnia, trampolina i basen z piłeczkami. Zabawki udostępniane będą bezpłatnie w każdą sobotę i niedzielę w godz. 14 – 19. W każdą niedzielę lipca o godz. 18 będą odbywać się (także w części z amfiteatrem) plenerowe zajęcia fitness. Także bezpłatne – dzięki uprzejmości nowodworskiego klubu fitness Fitnezja i Małgorzaty Steckiej, znanej i lubianej  instruktorki Zumby. Fitnezja przeprowadzi trening TBC (Total Body Conditioning – ćwiczenia ogólnorozwojowe, które pomogą wyszczuplić sylwetkę, wzmocnić mięśnie całego ciała i poprawić kondycję) oraz  antycellulit (zajęcia zmniejszające cellulit i zapobiegające jego powstawaniu w przyszłości. Dłuższa, intensywna rozgrzewka zakończona ćwiczeniami na brzuch, uda, biodra i pośladki. Antycellulit to zajęcia bardzo wysiłkowe, ale dające dużo przyjemności i efektów). Małgorzata Stecka pokaże z kolei, jak spalić zbędne kalorie tanecznym krokiem. Zajęcia są otwarte dla Pań i Panów. Oprócz wspaniałej atmosfery trening w plenerze przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim spalamy więcej kalorii, bo musimy pokonać większy opór powietrza, nasz układ sercowo-naczyniowy wykonuje większą pracę, by zmierzyć się z otoczeniem. Dodatkowo dzięki słońcu zasilamy nasz organizm w witaminę D, zapobiega ona różnym chorobom, w tym nowotworom i schorzeniom kości. Po takiej aktywności także lepiej się śpi – przekonuje Fitnezja. O oprawę muzyczną zadba DJ.

W sobotę 13 lipca w Parku odbędzie się Biesiada Rozśpiewanych Narodów organizowana przez Nowodworski Ośrodek Kultury. Szczegóły wkrótce.

Harmonogram atrakcji w Parku na lipiec niżej. Harmonogram na sierpień zostanie podany w drugiej połowie tego miesiąca.

Animację Parku organizacyjnie wspomoże Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (deszcz, grad) darmowe elementy zabawowe dla dzieci nie zostaną wystawione.

 

Lokalizacja Parku

wyświetl galerię w Cooliris
  • -

ORGANIZATOR

  • -

PARTNERZY

  • -
  • MAŁGORZATA STECKA
    MAŁGORZATA STECKA
  • -

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie