Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Co w Parku w drugiej połowie wakacji?

W sierpniu Park Miejski im. Józefa Wybickiego wciąż będzie tętnił życiem. W każdą sobotę i niedzielę w godz. 14-19 (do 25 sierpnia) do dyspozycji najmłodszych będą: zjeżdżalnia, trampolina i basen z piłeczkami. Czas umilała będzie muzyka z taśmoteki. Co niedziela o godz. 18 plenerowy fitness. Wszystko bez opłat.

W sierpniu odbędą się dwa treningi tanecznej odmiany fitness - ZUMBY z Małgorzatą Stecką. Fitnezja przygotowała pilates i trening interwałowy. Pilates to spokojne ćwiczenia wzmacniająco-rozciągające, które poprawią sylwetkę, wyrzeźbią całe ciało i nauczą prawidłowej postawy, likwidując bóle kręgosłupa, a także wzmacniając mięśnie grzbietu i brzucha. Interwał to z kolei zajęcia o zmiennym tempie, prowadzone tak, aby jak najbardziej pobudzić ciało do spalania tkanki tłuszczowej i rzeźbienia mięśni.

Warto skorzystać z darmowych treningów pod okiem profesjonalnych instruktorek. Oprócz wspaniałej atmosfery trening w plenerze przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim spalamy więcej kalorii, bo musimy pokonać większy opór powietrza, nasz układ sercowo-naczyniowy wykonuje większą pracę, by zmierzyć się z otoczeniem. Dodatkowo dzięki słońcu zasilamy nasz organizm w witaminę D, zapobiega ona różnym chorobom, w tym nowotworom i schorzeniom kości. Po takiej aktywności także lepiej się śpi! Jedna z uczestniczek lipcowych zajęć wypowiadała się po nich tak: Moje wrażenia? Było super i dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy. Okazuje się, że mogę robić ćwiczenia od dawna i robić to cały czas źle, więc i efektów nie będzie. Cieszę, że prowadząca miała czas, żeby podejść do każdego.

Ostatnie zajęcia fitness w Parku odbędą się 1 września. Wspólnie poprowadzą je Małgorzata Stecka oraz Fitnezja. 

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!

Harmonogram na sierpień na plakacie niżej.

 

 

Organizator zastrzega sobie wprowadzenie zmian w programie. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (deszcz, grad) darmowe elementy zabawowe dla dzieci nie zostaną wystawione.

 

wyświetl galerię w Cooliris
  • -
    Powiększ plakat!

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter