Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Kino pod gwiazdami

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców na projekcje filmowe "pod chmurką". Na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodeka Kultury wyświetlimy dla Państwa:

20.07.2013 r. o godz. 21.30 "DWOJE DO POPRAWKI"
gatunek: komedia/romans, czas 100 min
produkcja: USA
reżyseria: David Frankel
scenariusz: Vanessa Taylor

Po wielu latach małżeństwa Kay (Meryl Streep) chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld (Steve Carell). Kay postanawia nakłonić swojego sceptycznie nastawionego męża, Arnolda (Tommy Lee Jones), by wyruszył wraz z nią na intensywną terapię małżeńsko-seksualną. Wyprawa ma pomóc małżonkom pozostać razem.


27.07.2013 r. o godz. 21.30 "WIECZÓR PANIEŃSKI"
gatunek: komedia, czas 91 min
produkcja: USA
reżyseria: Leslye Headland
scenariusz: Leslye Headland

W szkole średniej Regan (Kirsten Dunst), Gena (Lizzy Caplan) i Katie (Isla Fisher) kpiły i wyśmiewały się z Becky (Rebel Wilson). Kiedy jednak ta ma zostać panną młodą, wszystkie zgodnie postanawiają zakopać topór wojenny i urządzić jej niezapomniany wieczór panieński. Wszystko jednak zaczyna wymykać się spod kontroli i staje się szaloną nocą, której nie sposób zapomnieć.


03.08.2013 r. o godz. 21.00 "YUMA"
gatunek:  sensacyjny, czas 113 min
produkcja: Czechy/ Polska
reżyseria Piotr Mularuk, scenariusz: Piotr Mularuk, Wojciech Gajewicz

Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem "jumy" – drobnych kradzieży tuż za Odrą. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej.


10.08.2013 r. o godz. 21.00 "NIETYKALNI"
gatunek: biograficzny/dramat/komedia, czas 96 min
produkcja: Francja
reżyseria:Olivier Nakache, Eric Toledano
scenariusz:Olivier Nakache, Eric Toledano

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.


17.08.2013 r. o godz. 21.00 "DELIKATNOŚĆ"
gatunek: komedia rom. czas 108 min
produkcja: Francja
reżyseria: David Foenkinos/Stéphane Foenkinos
scenariusz: David Foenkinos

W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François.

 

Wstęp na wszystkie projekcje bezpłatny.

ŻYCZYMY MIŁYCH WRAŻEŃ

  • -

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter