Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

ŻARCIE NA KÓŁKACH: Odlotowa Majówka

Po spektakularnym Starcie Sezonu przy Stadionie Narodowym Żarcie Na Kółkach szykuje zupełny foodtruckowy odlot - kolejne spotkanie ze znakomitym street foodem odbędzie się na Lotnisku Warszawa Modlin. 25 samochodów z przepysznym jedzeniem, do tego Dni Otwarte Lotniska. Zarówno dla pasażerów, jak i dla tych, którzy zostają na majówkę w stolicy, Nowym Dworze, czy Modlinie będzie to najlepszy plan na rodzinny długi weekend!

Żarcie Na Kółkach wybiera się tym razem na nieco dalszą wyprawę - wybrane food trucki pojadą na Lotnisko Warszawa Modlin, by zapewnić pyszne jedzenie w malowniczej okolicy terminalu lotniczego. Na miejscu ustawi się 25 samochodów z wyszukanym i bardzo różnorodnym menu, będą oczywiście burgery, ale obok nich również zapiekanki, przysmaki z grilla, pierożki, ryby, kiełbaski, kołacze, naleśniki, makarony, pizze, wafle, ciastka i wiele wiele innych - słowem kuchnia z całego świata poprzez wszystkie kontynenty! A Warszawa Modlin do tego wszystkiego szykuje bogaty program dodatkowych atrakcji: oprócz niezwykle ciekawych wycieczek po lotnisku będzie można między innymi zwiedzić wnętrze wozu strażackiego, spotkać sokolnika w towarzystwie oryginalnych ptaków, czy porozmawiać ze strażą graniczną o tym, jakimi sposobami wykrywają materiały wybuchowe.

W gronie najciekawszych food trucków znajdą się: Bart Burger, Burger na kółkach, Burger Slow Food, Buugrill, Carnitas Food Truck, ĆwierćPizza, Fabryka frytek, Fresh Bike, Good Luck Grill Food Truck, JAKIE TACO, Kingston Town Patty, La Caféine, LosPlackos FT, Lubish Langosh, Mafiosso Food Truck, Naleśnikarnia MCAFE, Noodle w Pudle Pepe Crepe, Rybkodajnia, Tradycyjne Kołacze Węgierskie, Waffiezz, Wurst Kiosk, Zapiekane Zapiekanki, Zapiekanka Snack Bus.

Żarcie Na Kółkach zrodziło się latem 2013 i miało być pomysłem jednorazowym, wakacyjnym w odpowiedzi na tętniące życiem tereny warszawskiej Wisły oraz gigantyczną popularność wozów z jedzeniem w naszym mieście. Realizacja tego projektu przerosła oczekiwania organizatorów oraz samych uczestników i spotkała się z tak ciepłym odbiorem oraz ogromną frekwencją gości, że projekt przerodził się w jedyny obecnie cykliczny event foodtruckowy. Ostatnie wydarzenie przy Stadionie Narodowym jest największym wydarzeniem foodtruckowym w naszej części Europy i pierwszym festiwalem skupiającym wyłącznie mobilne gastronomie w Polsce. Żarcie Na Kółkach działa również pod Pałacem Kultury, nad Wisłą, oraz w innych miejscach Warszawy.

 

Fanpage projektu:

http://www.facebook.com/zarcienakolkach

Wydarzenie facebookowe:

http://www.facebook.com/events/602365449900267/

wyświetl galerię w Cooliris
  • -

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od godz. 8.00 do 16.00.

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

Wydział Spraw Obywatelskich w Nowym Dworze Mazowieckim przyjmuje interesantów: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:00.

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie