Piknik rodzinny
11 czerwca br. na terenie ogrodu Publicznego Przedszkola Nr 2 po raz kolejny odbył się "Piknik rodzinny". Jak co roku na przedszkolaki i ich rodziców czekało wiele atrakcji.
Wielką radość uczestnikom pikniku sprawił występ dwóch czarnoskórych muzyków grających na egzotycznym instrumencie. Dzieci miały możliwość włączyć się do zabawy i zagrać na "złotym bębenku" oraz zatańczyć z rodzicami m.in.: taniec Zorby, popularne "kaczuchy". Uczestnicy imprezy bawili się wspólnie w rytmie afrykańskich dźwięków. Tanecznym krokiem przechodzili pod liną. Wizyta artystów wzbudziła wiele emocji i zainteresowania, zwłaszcza wśród dzieci.
Następnie "pod okiem" pani Małgosi Steckiej przedszkolaki z grup starszych zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności taneczne.
Rodzice włączyli się w przygotowanie pikniku - dzięki sponsorowaniu słodyczy, owoców, napoi oraz upieczeniu pysznych ciast wszyscy mogli się wspaniale bawić oraz cieszyć słoneczną pogodą. Rodzice stanęli na wysokości zadania także podczas grillowania.
"Dzień Rodziny" przebiegł w miłej i radosnej atmosferze o czym świadczył uśmiech widoczny na twarzach przedszkolaków i ich rodziców.
Metryka
- Autor M.Chojnacka