Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Nowodworska kajakarka Mistrzynią Polski

W dniach 25-27.07.2014 r. na Bydgoskim torze rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kajakarstwie. W zawodach udział wzięło trzech zawodników sekcji kajakowej NOSiR - Dorota Borowska, Justyna Boniecka i Adrian Sobótka.

Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Juniorów na sprinterskim dystansie 200 m w C-1 zdobyła Dorota Borowska, która tydzień wcześniej reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów w Węgierskim Szeged. To kolejny sukces tej utalentowanej kajakarki w tym sezonie, Dorota już na początku sezonu zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski w Długim Dystansie w Lubniewicach i brązowy medal w Mistrzostwach Polski Seniorów, gdzie ścigała się ze starszymi koleżankami.

W zawodach wystąpili również juniorzy młodsi, Justyna Boniecka i Adrian Sobótka, którzy wystąpili w finałach B zdobywając punkty dla klubu. To jeszcze młodzi zawodnicy i na zdobywanie medali przyjdzie dla nich czas.

Koniec lipca to chwila wytchnienia dla naszych juniorów, Mistrzostwa Polski kończą letni cykl startów. Przed nami jeszcze Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbędą się pod koniec sierpnia i nasi młodsi zawodnicy wystąpią na tej imprezie, do której trwają intensywne przygotowania.

                                                                                                                                             Trener sekcji kajakowej
Mariusz Szałkowski

wyświetl galerię w Cooliris
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie

Newsletter