Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Spokojnie to tylko kabaret

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców z poczuciem humoru na kabaretowy wieczór ze znakomitym satyrykiem Jackiem Ziobro.

Nowodworski Ośrodek Kultury

ul. I. Paderewskiego 1A

6 marca 2015 r. godzina 19:00

Karty wstępu w cenie 10 zł do nabycia w kasie ośrodka kultury od dnia 23 lutego 2015r.

To może być początek pięknego weekendu.

Ilość miejsc ograniczona.

Jacek Ziobro to znakomity satyryk, wykonawca kabaretowy, który podczas swoich występów zaskakuje publiczność niezwykłą ekspresją aktorską, przejawiającą się zarówno mową ciała jak i zabawnymi urozmaiconymi interpretacjami własnych tekstów, a także piosenek. Jest mistrzem wychwytu zwrotnego serotoniny, ale także szeroko i wąsko pojmowanego absurdu, który coraz częściej gości w naszym życiu, doprowadzając jednych do upadku ze zmartwienia innych zaś ze śmiechu.
Wieloletnia twórczość muzyczna zaowocowała wydaniem płyty, która daje artyście możliwość przekazu skłaniającego odbiorcę do refleksji nad sensem życia, prawem do szczęścia i miłości. Jego niewyczerpalne źródło pomysłów na skecz i piosenkę ciągle fascynuje i bawi publiczność podczas występów na żywo jak i telewidzów pragnących ucieczki od rozrywkowych stereotypów.

(źródło: strona internetowa artysty)

Metryka

  • Autor NOK
  • -

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
e-mail: sekretariat@nowydwormaz.pl

Adres do e-doręczeń: AE:PL-29820-74578-GUFRI-13

Urząd Miejski otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00.

  • Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów codziennie do godz. 15:00.
  • Wydział Organizacji Urzędu - Sekretariat oraz Wydział Spraw Obywatelskich pracują w czwartki do godz. 20.00.
  • Wtorek jest dniem wewnętrznym w Wydziale Spraw Obywatelskich – interesanci nie są wtedy obsługiwani.
[obiekt mapy] Lokalizacja Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie