Twierdza Jana Pawła II
"Papież ludzi wolnych" to temat najbliższego spotkania z cyklu "Twierdza Jana Pawła II", które odbędzie się 8 maja 2018 r. o godz. 18:30 w kościele św. Barbary.
Gośćmi spotkania będą:
Marta Titaniec - absolwentka politologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Od kilku lat koordynuje projekty pomocy zagranicznej, obecnie odpowiedzialna za pomoc zagraniczną w Klubie Inteligencji Katolickiej. Sekretarz generalna Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, członkini Zespołu Laboratorium „Więzi”. Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego XI Zjazdu Gnieźnieńskiego. Od stycznia 2017 r. wiceprezes Fundacji Św. Wojciecha-Adalberta w Gnieźnie. Mieszka w Warszawie.
Paweł Kęska - teolog, historyk sztuki, absolwent Europejskiej Akademii Fotografii. Producent, wydawca i dziennikarz radiowy. Autor audycji poświęconych tematyce kulturalnej, historycznej i społecznej. W latach 2013-2017 był rzecznikiem prasowym Caritas Polska. Obecnie zarządza projektami rozwoju Muzeum i Ośrodka Dokumentacji życia i kultu bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
Metryka
- Autor Konrad Tarnopolski