Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Sukces "piątki"!

22.11.2012r. punktualnie o godz. 12:30 zostały przeprowadzone rozgrywki szkolne w halową piłkę nożną pomiędzy dziewczętami ze szkół podstawowych gminy Nowy Dwór Maz. Na hali NOSiR pojawiły się jedynie dwie szkoły chętne do rywalizacji (Szkoła Podstawowa nr 7 i 5). Zawodniczki wykazały się dużymi umiejętnościami piłkarskimi. Podczas gry każda między sobą się dopingowała, aby wypaść jak najlepiej i osiągnąć I miejsce dla swojej szkoły. W pierwszych minutach meczu gola zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 5 i taki wynik został do pierwszej połowy. W przerwie dziewczęta z "piątki" mocno się zmobilizowały i tym samym w II połowie zdobyły dwie bramki. Mecz zakończył się z wynikiem 2:1.