Finał III edycji konkursu "Moja Kartka Wielkanocna"
Ponad 300 prac! Taka liczba widnieje na protokole komisji konkursowej III edycji konkursu plastycznego "Moja Kartka Wielkanocna".
Prace konkursowe, które spłynęły w minionych dniach do klubu wojskowego są przepiękne i niezmiernie oryginalne. Wykonane zostały różnymi technikami plastycznymi, co świadczy o kreatywności ich wykonawców.
Jak co roku, komisja miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić te najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych mimo, że regulaminowo były tylko dwie.
Wybierając laureatów trzeciej edycji konkursu, członkowie komisji kierowali się m.in.: oryginalnością, pomysłowością, techniką wykonania pracy, jak i jej schludnością oraz samodzielnością wykonania.
Warto nadmienić, że prace konkursowe były nadsyłane z całego kraju i stanowiły one przepiękną dekorację podczas uroczystego Spotkania Wielkanocnego kazuńskich saperów.
Przedstawiamy wyniki III edycji konkursu plastycznego "Moja Kartka Wielkanocna"
Kategoria I: "zerówka"
I miejsce - Ksawery Wasilewski - ZS w Leoncinie
II miejsce - Aleksander Odnoczko - SP w Zaleskich
III miejsce - Szymon Graff - ZSP w Kazuniu Nowym
Wyróżnienie- Antonina Białowąs - ZSP w Małocicach
Wyróżnienie - Roksana Szymczak - ZSP w Kazuniu Nowym
Wyróżnienie - Urszula Nowacka - PP Nr 3 w Nowym Dworze Maz.
Kategoria II: "uczniowie klas I-III szkół podstawowych"
I miejsce - Kaja Grabowska - SP w Zaleskich
II miejsce - Zosia Ptak - ZSP w Cząstkowie Maz.
III miejsce - Magdalena Włostowska - ZSE w Nowym Dworze Maz.
Wyróżnienie - Arkadiusz Kotwica - SP w Zaleskich
Wyróżnienie - Kacper Luśnia - ZSP w Cząstkowie Maz.
Wyróżnienie - Kamil Piechowicz - SP Nr 4 w Nowym Dworze Maz.
Wyróżnienie - Gabriela Warchałowska - ZSP w Cząstkowie Maz.
Kategoria III: "uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych"
I miejsce - Martyna Trzaskoma - SP Nr 2 w Błoniu
II miejsce - Wiktoria Ostrowska - SP Nr 2 w Błoniu
III miejsce - Wiktoria Jurczak - SP w Orzechowie
Wyróżnienie - Maciej Jachymowski
Wyróżnienie - Krzysztof Pyrzakowski - SP Nr 4 w Nowym Dworze Maz.
Wyróżnienie - Amelia Mizerska - SP Nr 4 w Nowym Dworze Maz.
Wyróżnienie - Michał Kołecki - ZSE w Nowym Dworze Maz.
Wyróżnienie - Julia Owoc - ZS nr 7 w Nowym Dworze Maz.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za wzięcie w nim udziału i gratulujemy cudownie wykonanych prac.
Podziękowania kierujemy fundatorom nagród dla laureatów konkursu:
- Dowódcy 2. Mazowieckiego Pułku Saperów Panu płk Adamowi Przygodzie,
- Burmistrzowi Błonia Panu Zenonowi Reszce,
- Burmistrzowi Nowego Dworu Mazowieckiego Panu Jackowi Kowalskiemu,
- Wójtowi Gminy Czosnów Panu Antoniemu Kręźlewiczowi,
- Staroście Warszawskiemu Zachodniemu Panu Janowi Żychlińskiemu,
- Starościnie Nowodworskiemu Pani Magdalenie Biernackiej,
- Prezesowi LGD Między Wisłą a Kampinosem Panu Pawłowi Białeckiemu.
- autor: Michał Dudek