Nowy Dwór Mazowiecki

Treść strony

Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?

Jako zarejestrowany użytkownik NDMki masz cztery możliwości skorzystania z Nowodworskiego Roweru Miejskiego.

Wariant 1. Wypożyczasz rower ze Strefy Parkowania Rowerów. Wykorzystując aplikację Roovee albo kod SMS odblokowujesz rower i korzystasz z niego. Rower zwracasz do którejkolwiek Strefy Parkowania Roovee i jeśli korzystasz z roweru nie więcej jak 30 minut – wypożyczenie jest bezpłatne.

Wariant 2. Wypożyczasz rower ze Strefy Parkowania Rowerów. Wykorzystując aplikację Roovee albo kod SMS odblokowujesz rower i korzystasz z niego. Wypożyczenie chcesz zakończyć bez pozostawiania roweru w Strefie Parkowania Roovee. Możesz pozostawić rower wszędzie w obrębie strefy działania NDMki, którą będziesz widział na aplikacji podczas wynajmu. Taki wariant wynajmu oznacza dodatkowy koszt 2 zł za wypożyczenie roweru.

Wariant 3. Wypożyczasz rower poza Strefą Parkowania Rowerów. Wykorzystując aplikację Roovee odnajdujesz najbliższy rower i korzystasz z niego. Rower zwracasz do którejkolwiek Strefy Parkowania Roovee i jeśli korzystasz z roweru nie więcej jak 30 minut za zwrócenie roweru do strefy na Twoje konto trafi bonus w wysokości 1,5 zł.

Wariant 4. Wypożyczasz rower poza Strefą Parkowania Rowerów. Wykorzystując aplikację Roovee odnajdujesz najbliższy rower i korzystasz z niego. Wypożyczenie chcesz zakończyć bez pozostawiania roweru w Strefie Parkowania Roovee. Możesz pozostawić rower wszędzie w obrębie strefy działania NDMki, którą będziesz widział na aplikacji podczas wynajmu. Taki wariant wynajmu traktowany jest przez operatora jako zwrot roweru poza Strefą Parkowania i oznacza dodatkowy koszt 2 zł.

Aby wypożyczyć rower wystarczy, że zeskanujesz QR kod z kierownicy albo z zamka na tylnym kole. Rower zostanie odblokowany i pozostanie do Twojej dyspozycji do momentu, kiedy zakończysz wynajem zamknięciem blokady na tylnym kole.
Aplikacja którą masz na swoim telefonie będzie informowała Cię o wszystkich ważnych kwestiach związanych z wypożyczeniem pojazdu, w tym prezentowała będzie lokalizacje rowerów, obszar funkcjonowania NDMki, rozmieszczenie stref parkowania, stan Twojego konta i wiele innych.
Nie korzystasz ze smartfona? To nie jest problem! Załóż konto na stronie https://my.roovee.eu, po czym kartą lub przelewem zasil swoje nowe konto. Zaakceptuj regulamin i zapamiętaj swój TELEKOD! Opłata inicjalna (do wykorzystania na przejazdy z możliwością zwrotu) to minimum 10 zł. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 88 77 66 833, podaj numer roweru, który chcesz odblokować, a następnie swój TELEKOD i ciesz się jazdą.

Rower wypożyczysz również korzystając z SMSa. Załóż konto na stronie https://my.roovee.eu, po czym kartą lub przelewem zasil swoje nowe konto. Zaakceptuj regulamin i zapamiętaj swój TELEKOD! Uruchom pojazd wysyłając SMSa na numer 539 569 930 o treści: start NUMER_ROWERU, który chcesz wypożyczyć, a następnie postępuj zgodnie z komunikatami SMS i ciesz się jazdą!
Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z NDMki, dostępnym na stronie https://rowery.nowydwormaz.pl/downloads/regulamin.pdf

wyświetl galerię w Cooliris
  • Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?
  • Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?
  • Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?
  • Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?
  • Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?
  • Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?
  • Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?
  • Jak wypożyczyć i zwrócić NDMkę?

« wstecz

Kontakt

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 51-22-000, (22) 51-22-222
Fax (22) 51-22-101
sekretariat@nowydwormaz.pl

Pracuje w następujących godzinach:
poniedziałek:
od godz. 9.00 do 17.00
wtorek, środa, czwartek, piątek:
od godz. 8.00 do 16.00

[obiekt mapy]

Newsletter